Szklane świeczniki z kryształkami

Jako hurtowania oferujemy w swym szerokim asortymencie świeczniki szklane, które są wyszukaną dekoracją aranżacji wnętrz. Świeczniki dekoracyjne będą idealnym elementem wystroju salonu, jadalni czy sali bankietowej, znakomicie będą się prezentowały na stołach lub komodach.

Piękno i funkcjonalność

Świecznik oprócz roli wspaniałej dekoracji spełnia również praktyczną funkcję, zapobiega bowiem wylewaniu się wosku na powierzchnię, na której postawimy świeczkę. Świecznik także będzie pomocny przy przenoszeniu świeczki, ochroni przed płomieniem i ewentualnym oparzeniem.

Świeczniki dekoracyjne są dostępne w naszym sklepie w wielu finezyjnych i pięknych wzorach, co umożliwia udekorowanie salonu czy jadalni w sposób niepowtarzalny i wprowadzenie wyjątkowego nastroju jaki daje jedynie blask świec i podświetlonych kryształków . Wieczory przy świecach są tymi, które zapadają w pamięć, zadbajmy zatem żeby świece były wyjątkowo zaprezentowane i wyeksponujmy je dzięki szklanym świecznikom.

Na co dzień i od święta

Świeczniki szklane hurtownia prezentuje zebrane w jedną kategorię, co ułatwia znalezienie tego odpowiedniego. Udostępniamy wiele modeli, o różnych wielkościach i kształtach, które znakomicie podkreślą styl każdego wnętrza. Nasze świeczniki będą wspaniałą dekoracją na co dzień, ale także na wyjątkowe okazje, duże przyjęcia jak wesela, bankiety czy święta, gdzie będą wyróżniały się swoją dostojnością spośród zastawy stołowej i zachwycały zebranych gości. Będą także znakomitym pomysłem na wyjątkowo elegancki prezent.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (36)
Szklane świeczniki z kryształkami
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: