Kryształ Bohemia

Eleganckie kryształy ozdobne, które stanowią funkcjonalną zastawę stołową

Starannie wykonane kryształy ozdobne mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i stają się ważnym elementem wyposażenia wielu wnętrz, przede wszystkim kuchni, jadalni oraz pokoju dziennego. Dzieje się tak, ponieważ kryształowa zastawa wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale również niezwykle estetycznym wyglądem, który czyni z poszczególnych kieliszków, wazonów czy salaterek wyjątkową ozdobę danego pomieszczenia. Dlatego warto zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą kryształów Bohemia, które cechują się precyzyjnym wykonaniem i świetną trwałością.

Czytaj więcej

Klasyczna kryształowa zastawa — dlaczego warto się na nią zdecydować?

Od lat kryształy Bohemia stanowią nieodłączny element wyposażenia wielu domów, w których z powodzeniem pełnią zarówno funkcję zastawy stołowej, jak i pięknych ozdób. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu MegaGlass znajdują się starannie wykonane kryształy ozdobne, które występują w różnych kształtach i formach. Dzięki temu domownicy mogą z łatwością wybrać produkty, które bardzo dobrze sprawdzą się jako naczynie na szampana, wino, whisky czy jako elegancka salaterka przeznaczona do serwowania przekąsek. Spośród naszej oferty szczególnym zainteresowaniem cieszy się między innymi kryształowa zastawa, w której skład wchodzą kryształowe kieliszki, talerze oraz piękne i pojemne misy. Tak przygotowana zastawa okazuje się godnym uwagi wyborem podczas różnego rodzaju przyjęć czy innych ważnych uroczystości.

W przeciwieństwie do codziennej zastawy stołowej, kryształy Bohemia bardzo często umieszcza się w przeszklonych witrynach lub gablotach, tworząc dodatkową dekorację całego wnętrza. Tego typu meble bardzo często pojawiają się w gabinetach, pokojach dziennych oraz jadalniach, dodając wnętrzom charakteru i chroniąc kryształową zastawę przed zabrudzeniami lub uszkodzeniami mechanicznymi. Warto przy tym wspomnieć, że zarówno misa kryształowa Bohemia, jak i różnego rodzaju kieliszki oraz talerze pięknie prezentują się w podświetlonych witrynach, które skutecznie przyciągają wzrok i zapewniają delikatne oświetlenie danego pomieszczenia.

Kryształy Bohemia — jak udekorować nimi wnętrze?

Oprócz takich produktów jak kryształowe kieliszki w ofercie naszego sklepu znajdują się również precyzyjnie wykończone ozdoby z kryształu, do których możemy zaliczyć świeczniki, wazony czy zestawy składające się z karafki do wina lub whisky oraz ze specjalnie zaprojektowanych kryształowych szklanek. Tego typu dekoracje pięknie prezentują się w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach — mogą okazać się między innymi idealnym wyborem do wnętrz w stylu glamour, jak i do tych, które swoich wyglądem nawiązują do minionych epok. Co więcej, jako wyjątkowa dekoracja dobrze sprawdzi się również misa kryształowa, w której można umieścić nie tylko słodkie przekąski, ale także różnego rodzaju akcesoria lub zapachowe płatki kwiatów — wówczas można z powodzeniem umieścić ją na stole czy regale, zyskując elegancką i ponadczasową ozdobę.

Pokaż wyniki (48)
Kryształ Bohemia
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: