Dekoracje skandynawskie

Zastanawiasz się jak stylowo i oryginalnie udekorować swój dom, lubisz dodatki, ale masz wątpliwości jak to wszystko zrobić? Jako hurtowania dekoracji skandynawskich przedstawiamy propozycję dodatków, które z pewnością pomogą Ci osiągnąć cel. Skandynawski design od dawna jest symbolem smaku, stylu i ponadczasowego wyglądu w aranżacji wnętrz. Celem tego stylu jest umiar w umeblowaniu, dążenie do rozwiązań ekologicznych i charakterystyczne subtelne dodatki. Dodatki w stylu skandynawskim mogą być z powodzeniem wykorzystane w salonie, kuchni, sypialni, ale także w pokoju dziecięcym.

Mega-Glass – hurtownia dekoracji skandynawskich

W naszym kraju również coraz bardziej popularne stają się dekoracje skandynawskie. Nasza firma wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stworzyła wyjątkową ofertę, produktów najwyższej jakości, które znakomicie wpisują się w skandynawski design. Nasze dekoracje sprawią, że wnętrze nabierze przytulnego charakteru. Kolorem przewodnim jest tu surowa biel, ale pojawiają się też barwy typowo ekologiczne związane z ziemią, piaskiem, drzewami czyli beże, ecru, lekkie brązy. Dużą rolę w tym stylu ma światło, które tworzy niepowtarzalny nastrój, zatem wśród dodatków znajdziemy niemały wybór świeczników.

Dekoracje skandynawskie – klimat Twego domu

Proponowane ozdoby charakteryzuje minimalizm, a z drugiej strony wyjątkowa oryginalność, niezwykła subtelność i skromność to wszystko zamknięte jest w naszych skandynawskich dekoracjach. Dom, w którym znajdują się takie przedmioty ma charakterystyczny rodzinny klimat i wewnętrzną harmonię. W stylu tym kładzie się nacisk na funkcjonalność przedmiotów, zatem dodatki dekoracyjne zazwyczaj mają charakter typowo praktyczny, przy czym są bardzo ładne i przypominają lub są rękodziełem.

Wybierz u nas dekoracje skandynawskie

Mamy zegary, zawieszki, ramki, świeczniki, szafki, tace i wiele innych dekoracji skandynawskich spośród, których nawet najbardziej wymagający dekorator znajdzie idealne przedmioty do aranżacji wnętrza. Styl skandynawski to prostota i minimalizm, ale jednocześnie wprowadzenie do wnętrza niepowtarzalnego klimatu, za który wszyscy pokochali te wyjątkowe dekoracje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i tworzenia aranżacji w stylu skandynawskim pełnym harmonii i rodzinnej atmosfery.

Pokaż wyniki (7)
Dekoracje skandynawskie
Widok:
Na stronie:
Sortuj po: